Z naší galerie

Přihlášení

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Dutch English French German Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Jste zde

Domů

Botanická burza – Registrace uzavřena


Burza se uskuteční 21. května 2023 od 10:00 do 14:00.
Vstupné pro návštěvníky i prodejce bude ve výši vstupenky do skleníku.
Přečtěte si prosím informace pro prodejce níže.

  • Jako prodejce máte automaticky zdarma k dispozici půl stolu (velikost necelých 1x1 m, celý stůl má rozměr 180x75 cm), v případě většího množství nabízených rostlin můžete mít po dohodě k dispozici až 2 stoly, ale bude záležet na celkovém počtu prodejců, chceme dát šanci co největšímu množství lidí. Další rostliny je každopádně možné mít i v přepravce pod stolem a průběžně doplňovat.
  • Mobiliář Vám bezplatně zapůjčí botanická zahrada, podmínkou je odevzdání všech věcí v původním stavu. K tomu se zavazujete zaplacením registrace (ve výši vstupného do skleníku přímo u nás na pokladně v den burzy) a podpisem v prezenční listině. Ke každému stolu bude k dispozici židle (resp. síťované křesílko) k sezení.
  • Neplatíte žádný nájem, neodvádíte žádná procenta z prodeje. Prodej rostlin si řídí sám prodejce.
  • Návoz rostlin bude probíhat v sobotu odpoledne (14:00 – 17:00) a v neděli ráno (8:00 – 9:30). Pokud přijedete autem, tak Vám budou po potvrzení registrace přiděleny konkrétní časy návozu. Uvnitř zahrady je velice limitovaná možnost parkovat, v jeden moment zde mohou být maximálně 3 vozy. Doba zaparkování maximálně 15 – 20 minut, tj. rychlá vykládka rostlin v přepravkách a odjezd z areálu. Dlouhodobé parkování je o víkendu možné zdarma v ulicích Trojická a Benátská. Pokud prodáváte menší množství rostlin, budeme Vám vděční, když vůbec autem do areálu BZ nebudete zajíždět.
  • Odvoz rostlin v neděli 21.5. cca od 14.30 po skončení burzy, opět v případě většího množství aut organizovaně auto za auto.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit, ať žijí kytky :-)
e-mail: tomas.prochazka [at] natur.cuni.cz

Powered by Drupal

Studentský web PřF UK