Z naší galerie

Přihlášení

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Dutch English French German Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Jste zde

Domů

Botanická burza – Registrace

Burza se uskuteční v neděli 19. května 2024 od 10:00 do 14:00.
Vstupné pro návštěvníky i prodejce bude ve výši vstupenky do skleníku.
Registrační formulář najdete zde.
Přečtěte si prosím informace pro prodejce níže.

Pozor, registrace bude uzavřena ve středu 12. května nebo při vyčerpání kapacity!

  • Jako prodejce máte automaticky zdarma k dispozici půl stolu (velikost necelých 1x1 m, celý stůl má rozměr 180x75 cm) Další rostliny je možné mít i v přepravce pod stolem a průběžně doplňovat. Pozor změna! Počítejte prosím s tím, že maximální možný požadavek je tentokrát 1 celý stůl. Pokud by zbývaly volné stoly po ukončení registrace, bude možnost se se svými rostlinami “roztáhnout”. Pokud rovnou víte, že budete mít hodně rostlin do prodeje, napište prosbu o víc jak jeden celý stůl do poznámky na konci formuláře. Stejně jako na podzim platí, že prodejní plochy budou předem přiděleny a při návozu rostlin už si jen najdete svůj stůl označený Vaším jménem. Novinkou je možnost rovnou ve formuláři požádat o konkrétní místo.

  • Mobiliář Vám bezplatně zapůjčí botanická zahrada, podmínkou je odevzdání všech věcí v původním stavu. K tomu se zavazujete zaplacením registrace (ve výši vstupného do skleníku 100 Kč, platba hotově přímo u nás na pokladně v den burzy) a podpisem v prezenční listině. Ke každému stolu bude k dispozici židle (resp. takové síťované křesílko) k sezení.

  • Neplatíte žádný nájem, neodvádíte žádná procenta z prodeje. Prodej rostlin si řídí sám prodejce.

  • Návoz rostlin bude probíhat v sobotu 18. 5. odpoledne (14.00–16.00) a v neděli 19. 5. ráno (8.00–9.30). Pokud přijedete autem, tak Vám budou po potvrzení registrace přiděleny konkrétní časy návozu. Prosíme, respektujte přidělený čas návozu. Uvnitř zahrady je velice limitovaná možnost parkovat, v jeden moment zde mohou být maximálně 3 vozy. Doba zaparkování maximálně 10-15 minut, tj. rychlá vykládka rostlin v přepravkách a odjezd z areálu. Dlouhodobé parkování je o víkendu možné zdarma v ulicích Trojická a Benátská. Pokud prodáváte menší množství rostlin, budeme Vám vděční, když vůbec autem do areálu BZ nebudete zajíždět.

  • Odvoz rostlin v neděli 19. 5. cca od 14.30 po skončení burzy, opět v případě většího množství aut organizovaně auto za auto.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit, ať žijí kytky :-)
e-mail: tomas.prochazka [at] natur.cuni.cz

Seznam prodejců:Powered by Drupal

Studentský web PřF UK