Z naší galerie

Přihlášení

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Dutch English French German Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Jste zde

Domů

Botanická burza – Registrace uzavřena


Burza se uskuteční v neděli 8. října 2023 od 10:00 do 14:00.
Vstupné pro návštěvníky i prodejce bude ve výši vstupenky do skleníku.

  • Jako prodejce máte automaticky zdarma k dispozici půl stolu (velikost necelých 1x1 m, celý stůl má rozměr 180x75 cm) Další rostliny je možné mít i v přepravce pod stolem a průběžně doplňovat. Změna oproti jarní burze je, že prodejní plochy budou předem přiděleny a při návozu rostlin už si jen najdete svůj stůl označený Vaším jménem.
  • Mobiliář Vám bezplatně zapůjčí botanická zahrada, podmínkou je odevzdání všech věcí v původním stavu. K tomu se zavazujete zaplacením registrace (ve výši vstupného do skleníku přímo u nás na pokladně v den burzy) a podpisem v prezenční listině. Ke každému stolu bude k dispozici židle (resp. takové síťované křesílko) k sezení.
  • Neplatíte žádný nájem, neodvádíte žádná procenta z prodeje. Prodej rostlin si řídí sám prodejce.
  • Návoz rostlin bude probíhat v sobotu 7.10. odpoledne (14.00-17.00) a v neděli 8.10. ráno (8.00-9.30). Pokud plánujete přijet autem, zvolte tuto možnost v registračním formuláři. Po potvrzení registrace Vám budou přidělen konkrétní čas návozu. Prosíme, respektujte přidělený termín. Uvnitř zahrady je velice limitovaná možnost parkovat, v jeden moment zde mohou být maximálně 3 vozy. Doba zaparkování maximálně 15-20 minut, tj. rychlá vykládka rostlin v přepravkách a odjezd z areálu. Dlouhodobé parkování je o víkendu možné zdarma v ulicích Trojická a Benátská. Pokud prodáváte menší množství rostlin, budeme Vám vděční, když vůbec autem do areálu BZ nebudete zajíždět.
  • Odvoz rostlin v neděli 8.10. cca od 14.30 po skončení burzy, opět v případě většího množství aut organizovaně auto za auto.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit, ať žijí kytky :-)
e-mail: tomas.prochazka [at] natur.cuni.cz

Powered by Drupal

Studentský web PřF UK