Z naší galerie

Přihlášení

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Dutch English French German Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Jste zde

Domů

Přijďte 1. května na kávu do botanické zahrady

KAM NA 1. MÁJE? DO BOTANICKÉ ZAHRADY!Praha, 16. dubna 2013 – Dodržujete poctivě všechny zvyky a tak si nedokážete představit 1. máj bez polibku pod třešní, nebo se svou láskou vždy potkáváte u sochy Karla Hynka Máchy na Petříně? Zkuste to letos jinak. Káva Douwe Egberts Vás zve na 1. máje do Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze na Albertově a políbit se můžete třeba u kávovníku v tropickém skleníku.   Po letošní dlouhé zimě jsme se konečně dočkali jara, ale parky a zahrady se teprve pomalu probouzejí. Pokud si chcete první májový den zpříjemnit pohledem na bujnou zeleň a kvetoucí krásu, Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze je ideálním řešením.

Díky společnosti Douwe Egberts Czech Republic budete mít 1. května celý den vstup zdarma i do skleníku, kde je umístěn i krásný exemplář kávovníku etiopského. Vaše májová pusa tak bude určitě chutnat po kávě.  A kávu Douwe Egberts můžete na místě i zdarma ochutnat. Proč tedy nestrávit 1. máj právě na Albertově?

   Můžete ochutnat třeba úplnou novinku, kterou Douwe Egberts přinesla na český trh jako první – ochucené instantní kávy s příchutí oříšku, karamelu, nebo vanilky.  Ochucené novinky od Douwe Egberts obsahují jedinečnou prémiovou vymražovanou kávou. Díky moderní technologii zpracování získává každý šálek kávy jemnější chuť a výraznější aroma. Ochucená instantní káva navíc neobsahuje žádný cukr, takže se nemusíte bát o svoji linii.

 

Powered by Drupal

Studentský web PřF UK