Z naší galerie

Přihlášení

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Dutch English French German Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Jste zde

Domů

Zahájení výstavy Malířská inspirace botani(c)kou

Včera byla slavnostně zahájena výstava Ateliéru Praga Prima, která bude až do 14. února 2016 umístěna v subtropickém skleníku Botanické zahrady. Na výstavě jsou k vidění obrazy, které vznikaly přímo v areálu Botanické zahrady, a pravidelní návštěvníci můžou tak některé motivy rozpoznat. Výstavu zahájila ředitelka ateliéru Karolína Tietjenová spolu s lektorem ak. mal. Lukášem Bradáčkem. Mezi autory děl je například dcera světoznámého malíře Miloše Kurovského Lenka Kurovská. 

 

Ateliér Praga Prima

Výtvarná škola Ateliér Praga Prima se svou tradicí výtvarných kurzů pro dospělé drží primát nejstarší pražské soukromé výtvarné školy. Na Národní tř. č. sídlí už od konce 30. let minulého století. Škála kurzů nabízených v Praga Primě je velmi široká – od prvotního zasvěcení do úplných základů kresby, přes rozvoj výtvarného vidění a výuku různých tvarů, až po specializované disciplíny jako je figurální kresba, portrét, zátiší, krajinomalba či ikonopisectví. (autor: Karolína Tietjenová)

http://www.pragaprima.cz/

https://www.facebook.com/PragaPrima/

Pořiďte si obraz

Všechny vystavené obrazy jsou k zakoupení, již během vernisáže jich však bylo několik zamluveno, takže se nevyplatí s návštěvou Botanické zahrady otálet. Ceník obrazů je uložen na pokladně skleníků.

Na výstavu se nevybírá žádné zvláštní vstupné a otevírací doba je shodná s klasickou otevírací dobou skleníků.

Powered by Drupal

Studentský web PřF UK